1 WRZEŚNIA - DOKUMENTY DO POBRANIA

1 WRZEŚNIA - DOKUMENTY DO POBRANIA

Data publikacji:

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci!!

Mamy dla Was kilka komunikatów!!!

  1. Radosny czas wakacji powoli dobiega końca, a nadchodzi czas powrotu do przedszkola. Wraz z nowym rokiem szkolnym nasze Przedszkolaki awansują do starszych grup, aby tam przywitać się z długo niewidzianymi koleżankami, kolegami i swoimi Paniami.
  2. Z wielką radością czekamy na nowe Przedszkolaki, które pierwszy raz przekroczą progi naszego przedszkola.
  3. Przypominamy, że przedszkole jest otwarte od godz. 6.00 do godz. 17.00
  4.  Ze strony internetowej  w pliku „do pobrania”, należy pobrać karta informacyjna przedszkole nr 1.pdf i Deklaracja pobytu nowa 2023 2024.pdf i wypełnioną oddać wraz z przyprowadzeniem dziecka do przedszkola 1 września.

Wszystkim życzymy, aby nadchodzący rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód, radości z nauki, beztroskiej zabawy i mnóstwo uśmiechu.

Do zobaczenia:):)

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski