Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

Data publikacji:
02.06.2023. Kolejny rodzinny festyn za nami. Choć do południa pogoda zrobiła nam psikusa i wystraszyła deszczem, to o 16 pięknie zaświeciło słoneczko i festyn mógł odbyć się wg planu. Moc atrakcji przygotowanych dla dzieci i dorosłych przyciągnęła tłumy naszych przedszkolaków wraz z rodzinami, co bardzo nas ucieszyło. Zamki dmuchane, kucyki, wata cukrowa, lody, motory, giga auto, fotobudka, food tracki, konkurencje sportowe dla małych i dużych to wszystko czekało na nasze kochane przedszkolaki. I w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować p. Katarzynie Szempińskiej, p. Dawidowi Wronce za przygotowanie atrakcji, pyszne jedzonko i ufundowanie nagród dla rodzin biorących udział w konkurencjach, p. Iwanek za kucyki, p. Junyszkowi za użyczenie swojego motoru, p. Gotszlik za ufundowanie pysznych lodów, p. Urgesse za vouchery na pizzę, wszystkim Rodzicom, którzy dzielnie pomagali, przy różnych stanowiskach. Przede wszystkim ogromne podziękowania dla Rady Rodziców pod przewodnictwem p. Doroty Sójki, (która stworzyła dekoracje balonowe) za zaangażowanie i pomoc w organizacji festynu. Mamy nadzieję, że o nikim nie zapomnieliśmy, gdyby nie Wy ten festyn nie byłby tak udany. Do zobaczenia w przyszłym roku

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski