IV EDYCJA KONCERTU DLA MAMY

IV EDYCJA KONCERTU DLA MAMY

Data publikacji:
19.05 w Zespole Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim odbył się już IV Koncert dla Mamy pt. "A ja wolę moją mamę", organizawany przez Osiedlowe Stowarzyszenie "Krępianie" we współpracy z naszym przedszkolem, przy wsparciu realizacji zadania publicznego Starostwa Powiatowego. W koncercie wzięło udział 12 ostrowskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała Lily Nowak z grupy Puchatki w piosence "Dla Ciebie mamo". Swoją obecnością zaszczycili nas z ramienia p. Prezydent pani Sławomira Kisielewska, a z powiatu pan Starosta Paweł Rajski. "Mama to zdecydowanie jedna z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka..." Takimi słowami rozpoczęto koncert, bo to wlasnie dla mam został on zorganizowany. Podczas przerwy obrad JURY w składzie pani Bogna Kowalska, Pani Katarzyna Michalska i pan Artur Szpajda, czas umilał nam Mateusz Kryjom z grupy Puchatki, który wraz ze swoją mamą, zagrał na fortepianie utwór na cztery ręce "Bawmy się wesoło". Pięknie zagrała również siostra Mateusza , Ola absolwentka naszego przedszkola, która wykonała utwór "Nokturn Es-dur". Następnie wystąpiły Puchatki w piosence Tango dla Mamy, a także zaprezentowali taniec "Rock and roll". Na końcu zaśpiewała dla nas również pani Bogna Kowalska. Było pięknie i magicznie. Każde z dzieci otrzymało upominek i dyplom, a mama róże. Wszystkie dzieci wystąpiły przepięknie, jury miało duży orzech do zgryzienia, bo konkurencja była wysoka, ale po burzliwej dyskusji dokonano wyboru:
* 3 miejsce zdobyła Maria Dudziak z Niepublicznego Przedszkola "Nasz domek",
* 2 miejsce Antonina Myszkowska z Przedszkola nr 17,
* 1 miejsce miejsce Joanna Michno z punktu przedszkolnego "Wojtuś"
* A Grand Prix otrzymała Iga Mocek z Przedszkola nr 10.
Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy, byliście wspaniali. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski