PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA

Data publikacji:
W ostatnich dniach wiele się działo, w tym miejscu przyszedł czas na podziękowania.???????? Żeby te dwa emocjonujące dni 31.01 i 01.02 mogły wyglądać tak pięknie, przyczyniło się wiele osób ???? począwszy od zaangażowania kadry przedszkola i występujących dzieci, po rodziców, pod przewodnictwem przewodniczącej RR pani Doroty Sójka, którzy zgłosili się do pomocy, a także tych którzy pomagali bez zgłoszenia ???????? dzielnie nosili krzesła, stoły, dbali o to, aby dziadkowie mieli pyszną kawkę i ciasteczka. Pani dyr SP4 Renacie Spodziei za wynajem sali, panon dbającym o nagłośnienie: Panu Waldkowi Cieślakowi i Panu Danielowi Plewińskiemu, a także Pani Karolinie Sucheckiej, za profesjonalne, piękne zdjęcia i filmiki.♥️♥️♥️ Bez Was organizacja tego dnia, byłaby o wiele trudniejsza.♥️♥️

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski