DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Data publikacji:
31.01.2023  i 01.02.2023 odbyły się uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Wnuczęta zaprosiły swoich dziadków w progi SP4, i przygotowały dla nich piękne występy. ???????? Dziadkowie bili głośne brawo, więc zapewne im się podobało. Na zakończenie dziadkowie zostali obdarowani pysznymi miodzikami i laurkami własnorecznie wykonanymi przez dzieci. Oprócz cudnych wystepów, babcie i dziadkowie dołożyli swoje cegiełki do akcji charytatywnej na rzecz Szymka Owczarka. Wzięli udział w Familiadzie przedszkolnej, układaniu wieży Jenga, a także wspólnym tańcu. Jesteście Państwo wspaniali. Nic dziwnego, że dzieci są takie cudne, skoro mają takich dziadków o złotych sercach. Skarbonka z każdą minutą była coraz bardziej napełniona. Były to piękne dni, pełne atrakcji, niespodzianek i miłości. Kochani Dziadkowie zapraszamy za rok:):)

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski