AKCJA KASZTANOBRANIA - PODSUMOWANIE

AKCJA KASZTANOBRANIA - PODSUMOWANIE

Data publikacji:
Wszystkie grupy z wielkim zaangażowaniem włączyły się w akcję zbierania kasztanów.Uzbieraliśmy wspólnie ponad pół tony???????? Dziękujemy wszystkim, którzy nawet w najmniejszym stopniu przyłączyli się do akcji, każdy kasztan był niezwykle cenny. Grupą, która przyniosła największą ilość kasztanów, okazała się grupa Motylków - brawooooo. W ramach podziękowania w każdej grupie został zorganizowany kasztanowy bal. Z każdej grupy wybraliśmy królową lub króla kasztanobrania ( osobę, która przyniosła najwięcej kasztanów) niekiedy tych osób było więcej ???????? jeszcze raz WSZYSTKIM serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dźwiganie ciężkich worków, siatek z kasztanami.???????????? Już teraz zapraszamy na kolejną akcję w przyszłym roku????????????????????????

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski