Ważne informacje!!!

Ważne informacje!!!

Data publikacji:
Nasi Kochani!!!
Czas wakacji dobiega końca. Już w czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny. W murach naszego przedszkola znowu będzie gwarno i wesoło. Zobaczymy uśmiechnięte twarze naszych przedszkolaków. Dla niektórych będzie to kolejny rok w naszym przedszkolu, ale będą i tacy, którzy przekroczą próg przedszkola po raz pierwszy. Dla większości będzie to trudny czas zarówno dla dzieci jak i rodziców, którzy muszą zaufać nauczycielom i oddać swój największy Skarb w ich ręce. Rodzice dostali już pierwsze wskazówki jak ułatwić dzieciom pobyt w przedszkolu, a my dołożymy wszelkich starań, aby dzieci czuły się u nas bezpiecznie i wyokrzystały ten czas jak najlepiej na nauce i zabawie:):):) Do zobaczenia 1 września!!! Godziny otwarcia przedszkola 6.00 do 17.00.
Ważne informacje dotyczące funkcjonowania placówki od 1 września.
1. Bardzo miło nam poinformować Państwa, że od 1 września rodzice będą mogli wchodzić do przedszkola do szatni. Rodzice nie wchodzą do sal, do swoich grup dzieci będą odprowadzane przez personel przedszkola.
2. 1 września zostaną wydane karty informacji, które należy wypełnić i oddać w możliwie najkrótszym czasie.
3. Z dniem 1 września zmianie ulegnie sposób pobierania opłat za pobyt w przedszkolu. W miesiącu wrześniu opłaty obejmą tylko wyżywienie, a opłata za pobyt nadliczbowy miesiąca wrzesień zostanie naliczona w październiku ( realna opłata za nadliczbowy pobyt dziecka w przedszkolu, będzie naliczana z dołu za każdy miesiąć pobytu dziecka w przedszkolu). Przypominamy, że darmowy pobyt liczy się od godz 8.00 do 13.00, za każdą godzinę przed lub po tym czasie będzie naliczana opłata w wysokości 1 zł. Z opłaty tej wyłączone są dzieci, które w tym roku realizują "0". (dzieci 6 letnie), te dzieci płącą tylko za wyżywienie.

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski