PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA!!!
Serdeczne podziękowania dla ks. Mateusza Mateusz Paprocki i całej ekipie OSP w Przygodzicach, za przygotowanie atrakcji:)::):):) Zrobiiście kawał dobej roboty, dzieciaki były mokre, ale szczęśliwe:):):):) Podziękowania dla Państwa Gotszlik, za zasponsorowanie lodów, bo każdy chyba wie, że lody to coś co dzieciaki uwielbają zwłaszcza, kiedy aura za oknem jest taka gorąca:)::):):):) Oczywiście serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, za przygotowanie wszystkich niespodzianek, fotobudka była rewelacyjna::):):):):) No i malowanie twarzy, Pani Basiu, Pani Marleno wytrzytmać tak długo na słoneczku, a co któreś z dzieci odchodziło od ławki to było bardziej kolorowe. Jeszcze raz serdeczie wszystkim dziękujemy, pomoogliście nam sprawić, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, a dzieci były zachwycone:):)????????????????????????