Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcje "Pomoc dla Ukrainy", choć na zbiórkę mieliśmy tylko 2 dni, pokazaliśmy, że dla nas to nie problem. Potrzebne rzeczy już zostały dostarczone do osób, które w najbliższym czasie przewiozą je na Ukrainę. Szczególne podziękowania dla rodziców: Nadii Kowalskiej z grupy Dinusie, Apolonii Sieniawskiej z grupy Puchatków, Igi Stawowskiej z grupy Pszczółek, Marianny Gotszlik z grupy Motylków, pani Marii Kaczmarek oraz pracownikom przedszkola za okazaną pomoc. Mamy nadzieję, że nikogo nie pominęliśmy:)
Dziękujemy również rodzicom z grupy Puchatków za wielki odzew w dostarczeniu ubrań dla Ukraińskiej Rodziny: rodzicom: Ani Matyaszczyk, Ani Szpajdy, Zuzi Strzyż, Natalki Stempniak, Mai Puchalskiej, Miłosza Pietrzaka. ????
Dobro zawsze wraca, za każdym razem, kiedy organizujemy pomoc dla potrzebujących, Wy  jesteście z nami. Widać to również po Waszych dzieciach, które za każdym razem muszą/ chcą pomóc:) A takie cechy jak empatia i dobroć serca wynosi się z domu:) Dziękujemy:)