"Zaczarowane - Palcem malowane" konkurs dla przedszkoli

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie "Zaczarowane - palcem malowane". Była to już kolejna edycja z cyklu  "Plastuś poznaje świat". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 16 placówek w naszym mieście.Wszystkie prace były przepiękne, naprawdę wyjątkowe i wszystkie zasługują na wyróżnienia. Zapraszamy po odbiór dyplomów i upominków od 23.02- 28.02. 2022 do naszego przedszkola. A co udało się tym małym paluszkom namalować mogą Państwo zobaczyć w galerii zdjęć. Dziękujemy Przedszkolu nr 2 - Lence Urbaniak i Przedszkolu nr 14 - Idzie Wojtkowiak, za nadesłanie pięknych prac, jednak nie mogliśmy ich umieścić w galerii ze względu na zbyt mały rozmiar zdjęć. Muszą nam Państwo uwierzyć na słowo, że prace są równie piękne jak pozostałe.