Wizyta Dinusiów W bibliotece

Wizyta Dinusiów W bibliotece

Data publikacji:
Wizyta w bibliotece.
„Dinusie” odwiedziły Dziecięcą Bibliotekę w Ostrowie Wlkp. Przedszkolaki dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Zobaczyły także jak wyglada karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu w bibliotece dzieci wykonały pracę plastyczną” Mikołaj”obejrzały film o tradycjach bożonarodzeniowych oraz wysłuchały bajki, którą przeczytała im pani bibliotekarka. Dzieci również poznały miejsce, gdzie znajduje się przeznaczony dla nich regał z kolorowymi , ciekawymi książkami. Następnie mogły pobawić się i pooglądać książki, ktore znajdują się dziale dziecięcym.
Dziekujemy bardzo Paniom bibliotekarkom za uczestnictwo w cudownych zajęciach .

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski