Festyn 2022

Festyn 2022:)
W końcu nadszedł dzień, kiedy wspólnie z dziećmi, rodzicami i rodzeństwem mogliśmy świętować wspólny czas, podczas tegorocznego festynu. Po 2 latach izolacji, mogliśmy wrócić do wspólnej zabawy. Dlatego dziś było hucznie i wesoło. Było wiele atrakcji m.in dmuchany zamek, pokaz motocykli, kucyki, znakowanie rowerów, pyszne lody i wata cukrowa. Wiele ciekawych konkurencji dla małych i dużych. Festyn uświetniły występy przedszkolaków oraz rodziców:) I w tym miejscu chcielibyśmy podziękować rodzicom zaangażowanym w uświetnienie festynu, dzielnie dmuchaliście balony, tatusiowie kręcili watę, mamusia robiła tatuaże, inna mama pilnowała, aby każdy dostał nagrodę. Jeszcze inni rodzice uraczyli nas pysznymi lodami, a kolejni występem artystycznym, myślę, że tych rodziców było dużo, dużo więcej, więc wszystkim SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, bez Was jak zawsze nie byłoby tak wspaniałej imprezy. Poniżej w linku skrót tego co się u nas działo:):)