III EDYCJA KONCERTU DLA MAMY

Mama to zdecydowanie jedna z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. To mama dba o nas od pierwszych chwil naszego życia, i to właśnie dla cudownych mam, aby wyrazić wdzięczność za to co dla nas robią, dziś odbyła się już III EDYCJA KONCERTU DLA MAMY, pt. "A ja wolę moją mamę", której organizatorem było nasze przedszkole. Tegoroczna edycja miała miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury. W koncercie wystąpiło 11 dzieci z ostrowskich przedszkoli, a podziwiać ich mogły mamusie, które również zostały zaproszone. Koncert otwarła grupa Puchatków tradycyjną piosenką "A ja wolę moją mamę". Koncert dostarczył ogromnych wrażeń nam wszystkim. Wszyscy uczestnicy spisali się na medal, wykonując przepiękne piosenki dla swoich ukochanych mam.
W koncercie udział wzieli:
Martyna Lisiak PP nr 10,
Antonina Leśnowolska z PP nr 6,
Anastazja Mikulska z PP nr 15,
Alicja Drożdzyńska z PP nr 14 ,
Emilia Jankowska z PP nr 16,
Maja Puchalska z PP nr 1,
Kalina Karasińską PP nr 17,
Aniela Krzyżaniak z PP nr 7
Laura Szymankiewicz z PP nr 12,
Julię Kempińska z PP nr 11
Nadia Kotecka z PP nr 13
Wszystkie występy były przepiękne, jednak tradycją już jest, że przyznajemy 3 pierwsze miejsca oraz GRAND PRIX.
Choć jury miało ogromny dylemat, po wielkich trudach dokonało wyboru i przyznało:
GRAND PRIX dla Karinki Karasińskiej z PP nr 17
I MIEJSCE dla Martynki Lisiak z PP nr 10
II MIEJSCE dla Julki Kempińskiej z PP nr 11
III MIEJSCE dla Mai Puchalskiej z PP nr 1
W przerwie, gdy JURY udało się na naradę goście podziwiali występy małych artystów z naszego przedszkola Nadii Kowalskiej z grupy Dinusie w piosence "Bajkowe marzenia", Amelki Kurtyki w pięknym tańcu baletowym, a zwieńczeniem całego koncertu był występ Puchatków w piosence "Kochana mamo, kochany tato".
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.