Mała pianistka Ola

Pasowanie na przedszkolaka

5.11 i 9.11 odbyło się pasowanie na Przedszkolaka Przedszkola nr 1. Pasowane były dzieci z grupy RYBKI i MOTYLKI, które we wrześniu zaczęły chodzić do naszego przedszkola. Teraz wszyscy są już prawdziwymi przedszkolakami. Gratulujemy!!!

Mała pianistka Ola

Data publikacji:
7 października mieliśmy zaszczyt gościć u nas, niezwykłą artystkę Olę.
Aleksandra Kryjom jest absolwentką naszego przedszkola, a obecnie uczennicą III klasy Szkoły Podstawowej nr 4 oraz III klasy Zespołu Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim. Ola to laureatka ogólnopolskich konkursów pianistycznych. Dla nas wystąpiła z programem:
• Paul de Senneville – Ballada dla Adeliny
• Johann Sebastian Bach – Preludium c-moll BWV 999
• Carl Albert Loeschhorn – Etiuda d-moll op. 65 nr 40
• Friedrich Burgmüller – Etiuda G-dur „Jaskółka” op. 100 nr 24
• William Gillock – Valse Triste
• Krzysztof Komeda – Kołysanka Rosemary
Dzieci jak również my dorośli byliśmy zachwyceni jej talentem, Ola powiedziała nam, że to jej ogromna pasja, a gra dopiero od trzech lat. Od przedszkolaków otrzymała gromkie brawa i laurkę za wspaniały koncert. Oleńko życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy ponownie.

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski