ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE ZERÓWKOWEJ

ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE ZERÓWKOWEJ

Data publikacji:
Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego przedszkola, a dziś już musimy się pożegnać. Ten wspólny czas minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się drugim domem. Drodzy rodzice, kochane dzieci jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia – nasi podopieczni opuszczają mury przedszkola i wchodzą w kolejny ważny dla nich etap młodzieńczego życia, a przede wszystkim jeszcze większej odpowiedzialności, wytrwałości i pracy, która ich czeka w poszczególnych placówkach edukacyjnych. Mam nadzieję, że w nowym miejscu znajdą przyjaciół, ale i inspirujących nauczycieli, którzy zachęcą ich do odkrywania świata i rozwijania swoich pasji. Drogie dzieci, życzymy Wam dziś wszystkiego najlepszego, abyście spotykali się ze sprawiedliwością i życzliwością i wytrwale dążyli do swoich celów! Powodzenia

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski