V KONCERT DLA MAMY

V KONCERT DLA MAMY

Data publikacji:
17.05 w Zespole Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim odbył się już V Koncert dla Mamy pt. "A ja wolę moją mamę", organizawany przez Osiedlowe Stowarzyszenie "Krępianie" we współpracy z naszym przedszkolem, przy wsparciu realizacji zadania publicznego Starostwa Powiatowego. W koncercie wzięło udział 15 ostrowskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała Nina Skolarska z grupy Puchatki w piosence "Moja mama". Wszystkie występy dostarczyły mamom wielu wzruszeń, zresztą nie tylko mamom. Podczas przerwy obrad JURY w składzie pani Bogna Kowalska, Pani Honorata Maciejewska i pan Artur Szpajda, czas umilała nam Olga Dryjańska, która zagrała na fortepianie Walc " Nad pięknym modrym Dunajem" i "Balladę dla Adeliny" , a także Aleksandra Kryjom- absolwentka naszego przedszkola, która zagrała Walc "F- moll" F. Chopina. Na scenie pojawił się także Oskar z gr. Pszczółki oraz Natalia, Wojtek i Szymon z grupy Motylki. Następnie wystąpiły Puchatki, które dla nas zatańczyły. W tym roku to jednak nie było koniec niespodzianek, jedną z nich miało przygotowaną dla nas jury. Pani Bogna dla nas zaśpiewała a pan Artur zagrał na gitarze . Było pięknie i magicznie. Każde z dzieci otrzymało upominek i dyplom, a mamy róże. Wszystkie dzieci wystąpiły przepięknie, jury miało duży orzech do zgryzienia, bo konkurencja była wysoka, ale po burzliwej dyskusji dokonano wyboru:
* 3 miejsce zdobył , Stanisław Trokhymchuk z Przedszkola nr 15
* 2 miejsce Laura Miszczyński z Przedszkola nr 2,
* 1 miejsce miejsce Zofia Dombrowska -Marciniak z Przedszkola nr 17
* A Grand Prix otrzymała Rozalia Dudziak z Przedszkola "Nasz Domek"
Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy, byliście wspaniali. Do zobaczenia w przyszłym roku.Pani Karolina Suchecka, nasz nieoceniony FOTOGRAF, dziękujemy za wszystkie fantastyczne ujęcia, oddające emocje. Zapraszamy do obejrzenia filmiku.
https://fb.watch/sSwjcySIEp/

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski