FESTYN RODZINNY

FESTYN RODZINNY

Data publikacji:
Kolejny festyn rodzinny za nami. W tym roku pogoda dopisała a my świetnie się bawiliśmy. Ten festyn nie byłby tak wspaniały, gdyby nie ludzie, którzy pomogli nam przy jego organizacji. Szczególne podziękowania kierujemy Radzie Rodziców z panią Dorotą Sójką na czele, panu Maciejowi Gotszlik za smakowite lody,pani Dorocie Sójce, pani Marzenie Graczyk i pani Patrycji Cnotalskiej za piękne dekoracje, panu Krzysztofowi Przybyłowi za soczki, pani Marcie Chlaście za popcorn, państwu Wronkom za udostępnienie maszyn do waty cukrowej, pani Marice Iwanek za koniki, pani Karolinie Sucheckiej za fotorelacje, a także wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w akcję malowania twarzy, robienia tatuaży, stoiska z nagrodami, strojenia placu i pomocy w sprzątaniu. Jeszcze raz dla wszystkich ogromne dziękI. Jesteście wielcy. Do zobaczenia w przyszłym roku. Zdjęcia pod linkiem https://photos.app.goo.gl/ATd3hbe8sa4doSud7

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski