DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

Data publikacji:
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Phil Bosmans 
W tym wyjątkowym dniu, nasze Przedszkolaki nie mogły narzekać na nud. Była zabawa z animatorami, Kubuś Puchatek, Straż Pożarna z Ostrowa i Przygodzic, pyszne lody. Mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy. Dla wszystkich dzieci w dniu ich święta, życzymy tego, aby zawsze były szczęśliwe i umiały czerpać z życia pełnymi garściami i aby nigdy nie bały się marzyć i dążyć do realizacji swoich najśmielszych pragnień. Radzie Rodziców dziękujemy za pomoc w organizacji tego super dnia a wiecie dlaczego Dzień Dziecka jest taki ważny?? Odpowiedzi na to pytanie było wiele, nam natomiast w pamięci utkwiła jedna "bo nie trzeba się myć" 

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski