ROCZNICA POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

ROCZNICA POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

Data publikacji:
Przedszkolaki pamiętają! 27 grudnia 2022 roku obchodziliśmy 104 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, jakże ważnego dla nas Polaków. Nasze przedszkolaki wybrały się na spacer, ale tym razem nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również po to, aby zapalić znicze, pod tablicą upamiętniającą Powstanie Wielkopolskie. Udając się na miejsce, spotkała nas bardzo miła niespodzianka???? Na naszej drodze pojawił się Pan Paweł Rajski - Starosta Ostrowski, który zaprosił nas do Starostwa. Pomimo, że weszliśmy z ulicy, niezapowiedziani, Pan Starosta przyjął nas bardzo ciepło, obdarował dzieci i panie upominkami. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie????????????❤️❤️❤️ Uwielbiamy takie niespodzianki???????? W przedszkolu dzieci wykonały pracę plastyczną - przedstawiającą flagę Powstania Wielkopolskiego.

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski