FAWORKOWY DZIEŃ

FAWORKOWY DZIEŃ

Data publikacji:
Dziś w przedszkolu odbyło się faworkowe szaleństwo????. Dzieci, przy pomocy Pań z Osiedlowego Stowarzyszenia "Krępianie" przygotowały pyszny podwieczorek. (Panie potwierdzają, było naprawdę smacznie). Przedszkolaki dzielnie "ubijały" ciasto wałkami, rekami, aby było pulchne i napowietrzone, kroiły, przewijały i na blaszkach układały. Nasze przedszkolne wspaniałe Panie Kuchareczki te faworki usmażyły i tak powstały przepyszne, własnoręcznie zrobione słodkości ???????????? . Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy paniom ze stowarzyszenia i wszystkim zaangażowanym, za poświęcony czas i przepyszne chruściki ????❤️. Takie kreatywne podwieczorki lubimy najbardziej❤️ . Tutaj krótka relacja ze wszystkich grup. Obszerniejsza relacja w poszczególnych grupach ????.

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski