JUBILEUSZ 25 LECIA

JUBILEUSZ 25 LECIA

Data publikacji:
17.12.2022 odbyło się uroczyste spotkanie z okazji jubileuszu 25 lecia istnienia Osiedlowego Stowarzyszenia "Krępianie", aż trudno uwierzyć, że minęło już 25 lat. Na spotkaniu zaszczycili nas swoją obecnością: Pani Ewa Matecka senator RP, Pan Robert Włodarczyk dyr Kancelarii Pani Prezydent Beaty Klimek, Pan Paweł Rajski Starosta Ostrowski, Pan Stanisław Ratajczak - Przewodniczący Rady Osiedla nr 3 " Krępa" i wielu innych wspaniałych gości. Naszą uroczystość uświetnił występ dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w przedstawieniu świątecznym, a także Gabriela Grzyb, która pokazała kawał talentu wokalnego. Pan Paweł Rajski - Starosta Ostrowski wręczył specjalne podziękowania tym najbardziej zasłużonym: Pani Marii Kaczmarek, Pani Annie Zarembie, Pani Bożenie Chmielewskiej, Pani Jolancie Dzialoszyńskiej, Panu Józefówi Paczkowskiemu, Pani Irenie Psikus, Państwu Barbarze i Krzysztofowi Kaczmarkom. Otrzymany od Starostwa tort, był nie tylko przepiękny, ale również przepyszny. Dodatkowo Pani Irenka Psikus została obdarowana legitymacją Członka Honorowego naszego Stowarzyszenia. A na zakończenie naszego spotkania odwiedził nas Gwiazdor ze swoim pomocnikiem???? Wszystkim serdecznie dziękujemy, że w tym tak ważnym dla nas dniu, byliście razem z nami. Dziękujemy za wszystkie złożone życzenia i kwiaty. Życzmy sobie, aby kolejne lata były równie udane i obyśmy wszyscy spotkali się na kolejnym jubileuszu.
♥️♥️♥️

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski