DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

W grupie Rybki obchodziliśmy dziś DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Tajemnicza Królowa Bajek zostawiła nam podarek, a w nim list i zadania do wykonania. W liście królowa poprosiła nas o pomoc w uporządkowaniu bajek, bo zła czarownica wszystko pomieszała i bohaterowie opowieści nie potrafili wrócić do swoich baśni i bajek. Królowa oprócz listu i zadań, zostawiła również tajemniczą butelkę, której mieliśmy użyć po wykonaniu wszystkich zadań, aby się przekonać czy udało nam się prawidłowo wykonać zadania i czy wszystkie postaci wróciły na swoje miejsca. Dzieci czekały z niecierpliwością jaki kolor płynu wycieknie z butelki, bo tylko kolor czerwony oznaczał zwycięstwo nad czarownicą. Dzieci dzielnie się spisały i wszystkie zadania doskonale wykonały, bo oczywiście przy takich zuchach jak nasze Rybki, kolor płynu nie mógł być inny, jak tylko czerwony????????????????