Wakacje

Wakacje

Data publikacji:
Dziś wszystkie dzieci z naszego przedszkola oficjalnie rozpoczęły wakacje. Dla Puchatków, to był ostatni wspólny dzień, bo większość z dzieci od września rozpoczyna nowy etap w swoim życiu pt. SZKOŁA. Była wspólna pizza, ostatnie zabawy, tańce, piosenki. Jak w kilku słowach można opisać grupę Puchatków? Hmm energiczni, przebojowi, wiecznie uśmiechnięci, zawsze chętni do pomocy i do współpracy!!! Jesteście wspaniałymi dzieciakami i niech ta radość, którą zarażacie wszystkich wokół, zostanie z Wami za zawsze????. Kochane Puchatki życzymy Wam udanych, spokojnych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!!! A Wasze Panie przesyłają Wam moc uścisków,( których oczywiście dziś nie brakowało), buziaków, radości, życzymy powodzenia w szkole i do zobaczenia Kochani.

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski