Program edukacyjny -"Zdrowo jem, więcej wiem!"

Program edukacyjny -"Zdrowo jem, więcej wiem!"

Data publikacji:
Puchatki???? brały udział w programie edukacyjnym " Zdrowo jem więcej wiem"! Jest to projekt prowadzony przez fundację BOŚ i promuje on zdrowy styl życia i wdraża dzieci do stosowania nawyków prozdrowotnych. Program oprócz swoich walorów edukacyjnych jest bardzo atrakcyjny dla dzieci ! ???? Puchatki???? z chęcią wykonywały wszystkie zadania ! Zaangażowanie również byli rodzice ! ???? Dzieci w domu zrobiły przepiękne plakaty na temat zasad zdrowego żywienia, a także wykonywały ćwiczenia wspólnie z swoimi rodzinami. W przedszkolu oprócz zajęć w sali, Puchatki ???? zaprosiły kolegów i koleżanki z grupy Dinusie???? do wspólnej gry zespołowej , której byli autorami. Na podsumowanie projektu dzieci zostawiły swój plakat w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim.

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski