Kolejna akcja, głosujemy na Ostrów, oddajać głos za pomocą DARMOWYCH SMSÓW

Ostrów Wielkopolski bierze udział w konkursie pn. „Świeć się z Energą”. Z jednej strony to przedsięwzięcie, w którym internauci doceniają świąteczne iluminacje poszczególnych miast, z drugiej to ogromna akcja charytatywna, dzięki której energooszczędny sprzęt AGD trafia do najuboższych. Nasze miasto w poprzednich latach dwukrotnie zwyciężyło w wojewódzkich etapach tego konkursu, co przełożyło się każdorazowo na pralki, lodówki, zmywarki i inne sprzęty dla potrzebujących ostrowian. Uprzejmie proszę o zaangażowanie przedszkolnych i szkolnych wspólnot we wspomniany konkurs. Codziennie można oddać 10 bezpłatnych głosów. Głosujemy pod linkiem:

https://gloswielkopolski.pl/p/kandydaci/swiec-sie-z-energa%2C1011133/?fbclid=IwAR3dLE4_lxgyNGR8y-DzyCCAu8QD9DiWjHhskM03n_id0WeJ7R6Jvl-kMNI  Pierwszy etap głosowania trwa do 11 stycznia. Obecnie nasze miasto plasuje się na drugim miejscu w Wielkopolsce, dlatego bardzo potrzebujemy Waszych głosów – rodziców, uczniów i nauczycieli. Dla szkół i przedszkoli, które wykażą się pomysłowością i zaangażowaniem w tę akcję, a nasze miasto zwycięży w etapie wojewódzkim, czeka wspaniała nagroda – niespodzianka. Zapewniam, że jest o co powalczyć. Moi drodzy, przez udział w akcji możemy pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Proszę Was zatem o wsparcie.