UWAGA! KONKURS!

Kochani bardzo ubolewamy nad tym, że w tym roku nie możemy spotkać się na warsztatach świątecznych w naszym przedszkolu. Jednak zaprzyjaźniony z naszym przedszkolem Mikołaj ma dla Was pewien pomysł. Mikołaj wymyślił, że w ramach warsztatu „rodzinnego”, zorganizuje konkurs na najpiękniejszą świąteczną bombkę. W konkursie wezmą udział wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola wraz z rodzicami. Każdy przedszkolak otrzyma od nas bombkę styropianową, którą wspólnie z rodzicami będzie trzeba ozdobić. Ozdobione bombki przynosimy do 01.12.2020 ( bo muszą przejść kwarantannę) do naszego przedszkola. Mikołaj obiecał, że pojawi się w naszym przedszkolu 07 grudnia i wówczas wybierze tą najpiękniejszą. Wszystkie bombki zostaną sfotografowane i wystawione na stronie przedszkola i przedszkolnym facebook-u.
Werdykt zostanie ogłoszony 8 grudnia.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i kreatywnego działania.