Zostań z Plastusiem w domu

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci,

Ostatni czas dla nas wszystkich nie jest łatwy, ale czas szybko płynie i mamy nadzieje, że już niedługo spotkamy się wszyscy razem. Na czas kwarantanny przygotowałyśmy dla Was super zabawę pod tytułem “Zostań z Plastusiem w domu”. Plastuś to nasz przyjaciel z przedszkola, który chciałby Was lepiej poznać oraz wykonać z Wami przeróżne zadania. Drodzy Rodzice jesteście gotowi podjąć to wyzwanie i pomóc zebrać 7 okienek waszym dzieciom?
Zasada jest prosta! Codziennie będziemy publikowały zadanie, które mają wykonać dzieci. W komentarzu pod postem z zadaniem prosimy dodać zdjęcie z wykonaną pracą. A My w zamian za to wraz z Tobą skreślamy okienko w Domku naszego Plastusia. Grafikę Domku Plastusia można śmiało pobrać
UWAGA!
Dla wytrwałych będzie czekała niespodzianka w przedszkolu.
Dyrekcja i Nauczyciele Publicznego Przedszkola nr 1