Tablica ogłoszeń

Uwaga Rodzice!

“Rekrutacja”

Uprzejmie informujemy, że informacje o zakwalifikowaniu się dziecka do danego przedszkola można sprawdzić na stronie rekrutacyjnej pod adresem:

wybierając zakładkę „Mój wniosek”. W przypadku problemów z zalogowaniem się, prosimy o bezpośredni kontakt z placówką.

Informujemy również, że w sekcji „Dokumenty do pobrania” znajduje się dokument  potwierdzający wolę zapisu dziecka do przedszkola. Prosimy o wypełnienie tego dokumentu, podpisanie i dostarczenie drogą elektroniczną do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane w terminie do 16 kwietnia br.

Brak skutecznego dostarczenia dokumentu do przedszkola, jest równoznaczne z rezygnacją z zapisu.

Prosimy o dostarczenie dokumentów drogą mailową na adres: przedszkolenr1@przedszkolenr1.com

Do pobrania: DRUK WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA
wypełniamy druki i przesyłamy na maila przedszkolnego do 16 kwietna.

Dziękujemy!

Wydział Edukacji i Sportu – Referat Oświaty informuje, iż na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawiły się odpowiedzi na pytania – O czym należy wiedzieć? Zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych.

Informacje dostępne są pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/o-czym-nalezy-wiedziec-zawieszenie-zajec-w-szkolach-przedszkolach-placowkach-oswiatowych–pytania-i-odpowiedzi

“Podstawa programowa”

Od czwartku tj.26.03.2020 mamy obowiązek realizacji podstawy programowej. W związku z tym, założona została specjalnie do tego celu poczta, na którą należy się zalogować. Poczta jest wspólna dla całego przedszkola, dlatego w tytule wiadomości będzie nazwa grupy i data, a tam zadania do wykonania przez Państwa dzieci. Poczta jest założona na www.wp.pl
login:puchatkiprzedszkolenr1@wp.pl
po hasło prosimy o kontakt z wychowawcami.

“Stan epidemii”

Drodzy Rodzice!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce informujemy, że placówki oświatowe są zamknięte do Świąt Wielkanocnych. Będziemy z Wami w stałym kontakcie, drodzy Rodzice obserwujcie naszą stronę internetową i facebook’a. Dzieci zapraszamy do rozwiązywania zadań z Plastusiem. Dbajmy o siebie w tym trudnym czasie.

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1

“Wyżywienie”

Stawka za wyżywienie
W związku z podwyżkami podstawowych składników wyżywienia z dniem 1.10.2019 r. uchwałą Zarządu stawka żywieniowa będzie wynosić 7,00zł za dzień.

“Komitet Rodzicielski”

Składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2019/2020 wyniesie 120 zł na rok. Wpłat można dokonywać jednorazowo lub w kilku ratach (miesięcznie tj. 12 zł). Pamiętajmy, że całość pieniędzy jest przeznaczona w 100% na nasze dzieci, aby mogły otrzymywać upominki na różne okazje, jak np.: dzień chłopca, mikołajki, gwiazdka, dzień kobiet, zajączek czy dzień dziecka. Numer konta rady rodziców: 27 8430 0009 0005 2256 0185 2050 wpłaty z dopiskiem imienia i nazwiska dziecka oraz nazwą grupy.

“Wspólnie działamy, bo Ziemię kochamy”

Ze względu na wchodzące przepisy dotyczące opakowań plastikowych,
z dniem 1.12.2019r. zostaną wprowadzone szklanki oraz kubki bio-degradowalne.
Szklanki oraz część kubków zostaną zakupione przez przedszkole.
Od stycznia 2020r. prosimy o wpłacanie u nauczycielek grup po 7zł miesięcznie na zakup kubków biodegradowalnych, które będą wykorzystywane podczas pobytu
dzieci na placu zabaw. Faktury będą dostępne do wglądu u dyrektora przedszkola.
Projekt finansowany jest przez Zadanie Publiczne :
„WSPÓLNIE DZIAŁAMY,BO ZIEMIĘ KOCHAMY”

“Dzieci – dzieciom”

Zapraszamy do akcji organizowanej przez nasze przedszkole „DZIECI DZIECIOM” dla
DOMU DZIECKA W PLESZEWIE.
Zwracamy się z prośbą o zbiórkę :
-bielizny,
-skarpetek,
-zabawek,
-pościeli,
-ręczników,
-chemii kosmetycznej
Dla dzieci od 9 do 20 lat. Zbiórka odbywać będzie się na terenie przedszkola.