Uwaga Rodzice!

KONKURS PLASTYCZNY

Ogłoszenie!
Publiczne przedszkole nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim organizuje konkurs plastyczny, który zaadresowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat. Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną na temat “Plastuś poznaje zawody”. Prezentacja prac konkursowych i ocena nastąpi podczas wernisażu 16.04.2019 roku (wtorek) w przedszkolu nr 1 (Ostrów Wielkopolski, ul. Profesora Kaliny 2).

WYŻYWIENIE

Stawka za wyżywienie
Z dniem 1.10.2018 r. uchwałą Zarządu stawka żywieniowa będzie wynosić 5,50zł za dzień.

ZMIANA GODZIN OTWARCIA

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019
zmianie ulegną godziny otwarcia przedszkola.
Publiczne Przedszkole nr 1 od roku szkolnego
2018/2019 będzie czynne od godz. 6.00
do godz. 17.00.

PRZEDSZKOLE PEŁNE ZROZUMIENIA

KOMITET RODZICIELSKI
Składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2018/2019 wyniesie 100 zł na rok. Płatne w dwóch ratach lub jednorazowo na konto Rady Rodziców. Przypominamy, że całość pieniędzy jest przeznaczona na dzieci, aby mogły otrzymywać upominki na przeróżne okazje jak: dzień chłopca, mikołajki, gwiazdka, dzień kobiet, zajączek czy dzień dziecka.