Zamknięte główne wejście przedszkola

Pasowanie na przedszkolaka

5.11 i 9.11 odbyło się pasowanie na Przedszkolaka Przedszkola nr 1. Pasowane były dzieci z grupy RYBKI i MOTYLKI, które we wrześniu zaczęły chodzić do naszego przedszkola. Teraz wszyscy są już prawdziwymi przedszkolakami. Gratulujemy!!!

Zamknięte główne wejście przedszkola

Data publikacji:
Uwaga!!
Drodzy Rodzice.
Informujemy, że w związku z pracami remontowymi naszego przedszkola, od poniedziałku tj. 25.10.2021 wejście główne z przodu przedszkola, zostaje chwilowo zamknięte. Dzieci przyprowadzają Państwo i odbierają tylnimi drzwiami, skąd panie z pomocy będą odbierały i przyprowadzały do Państwa dzieci. Przy drzwiach znajduje się dzwonek. Czas oczekiwania na dziecko z tego powodu może się chwilę wydłużyć. Za wszystkie niedogodności przepraszamy.

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski