Projekt "W ogródku przedszkolaka wielka draka"

Pasowanie na przedszkolaka

5.11 i 9.11 odbyło się pasowanie na Przedszkolaka Przedszkola nr 1. Pasowane były dzieci z grupy RYBKI i MOTYLKI, które we wrześniu zaczęły chodzić do naszego przedszkola. Teraz wszyscy są już prawdziwymi przedszkolakami. Gratulujemy!!!

Projekt "W ogródku przedszkolaka wielka draka"

Data publikacji:
Podsumowanie projektu "W ogródku przedszkolaka wielka draka". Przez cały tydzień rodzice wraz z dziećmi z naszego przedszkola mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach animacyjnych.
Glównym celem projektu było aktywne spedzenia czasu na świeżym powietrzu dzieci z ich rodzicami, a tym samym pielęgnowanie wzajemnej współpracy srodowiska rodzinnego ze środowiskiem wychowawczym dziecka, czyli przedszkolem ????
 

Skontaktuj się z nami

ul. Profesora Kaliny 2
63-400 Ostrów Wielkopolski